Nog op zoek naar een uniek kerstcadeau? Wil je tijdens de koude winterdagen heerlijk chillen in een knusse hoodie? Of ben je een echte hipster die met een totebag naar het werk trekt? Bestel het allemaal op de HiPPO-webshop en steun tegelijk het goede doel!
Qué bonito, een vzw uit Genk, zet zich in voor kinderen en jongeren uit Cusco (Peru) tussen 4 en 18 jaar oud die in situaties van extreme armoede en onstabiele familiesituaties leven.
Het geloof in de kracht van goed onderwijs als springplank naar een betere toekomst en verzamelt daarom fondsen voor het NGO-onderwijsproject Añañau. Via huiswerkbegeleiding en spelend leren stimuleert het de ontwikkeling van de kinderen, ontplooit hun talenten en biedt hulp waar ze het moeilijk hebben. Niet alleen op vlak van onderwijs trouwens, maar ook gezondheid bijvoorbeeld.